Sık Sorulan Sorular

Çevirimi Ankara İçinde Elden Teslim Alabilir Miyim?

Evet, çevirinizi online döküman olarak dijital ortamlardan alabileceğiniz gibi Ankara içinde bulunan müşterilerimiz Keçiören'de bulunan ofisimize gelerek tercüme edilmiş dökümanı da elden teslimi de alabilirler.

Çevirimi Kargo İle Gönderebilir Misiniz?

Çevirilerinizi kargo ile gönderebiliriz. Gönderimlerimiz PTT Kargo ile ücretsiz kargo veya anlaşmalı kargolarımız alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir.

İngilizce tercüme haricinde diğer dillerde de çeviri hizmeti sunuyor musunuz?

Kesinlikle ingilizce çeviri hizmetimiz haricinde (yaklaşık 30adet dilde) profesyonel tercüman hizmeti sunmaktayız.

Nasıl Çalışıyorsunuz ?

Öncelikle web sitemiz üzerinden bize ulaşan ve fiyat teklifi talep eden müşterilerimizin isteklerini ve çevirilecek dökümanı tam olarak anladıktan sonra, frelancer olarak veya anlaşmalı olarak çalıştığımız tercümanlarımıza veya deneyimli editorlerimize uygun bir fiyat teklifi hazırlatarak size sunuyoruz. Fiyat ve süre konusunda tam anlaşma sağlandıktan sonra profesyonel çervirmenlerimiz veya anlaşmalı olarak çalıştığımız tercümanlarımız tarafından çeviriniz yapılarak size teslim edilir.

Revizyon Hakkı Sunuyor Musunuz ?

Evet, Her tercümede 1 defaya mahsus revizyon ücretsiz olarak yapılmakta ve sonraki revizyonlar için ücretli olarak tercüme revizesi ve kontrolü hizmeti verilmektedir.

Çalışma Ofisiniz Var Mı?

Evet, çeviri ve tercüme çalışmalarımızı, firmamızın diğer işleri ile birlikte yürüttüğü Ayvalı Mahallesi Keçiören/Ankara 'da bulunan Çeviri Ofisimizde yürütmekteyiz.

Çeviri metinlerimin gizliliğini koruyor musunuz?

Kesinlikle çeviri ve tercümesini yaptığımız tüm veriler şirket prensiplerimiz doğrultusunda güvenli ve gizli olarak değerlendirilerek üçüncü şahısaların erişimine açık yerlerde paylaşılması kesinlikle mümkün değildir.

İngilizceden diğer dillere çeviri hizmeti de yapıyor musunuz?

Evet, ingilizce dilinden türçe diline çeviri yapılmadan doğrudan diğer dillere (Fransızca, Rusça, Almanca, Arnavutça, Flemenkçe, Arapça ...vs) de çeviri yapılabilmektedir.
© 2019 Bu web sitesi Dinamiksoft Web yazılım firması adına hizmet vermektedir, tüm hakları saklıdır.

Back to top