Profesyonel Tercüme

Kaynak Dil
Çevirilecek Dil
Uzmanlık Alanı

Pasaport Ve Vize Tercümesi

Pasaport tercümesi hizmeti pasaportların Latin harfleri kullanılmayan ülkelerde kullanılmasına olanak sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Latin alfabesi kullanılmayan dillere ait pasaport sahiplerinin pasaportlarının resmi dairelerde kabul edilmesini sağlamak amacıyla tercüme ettirmektedirler. Özellikle sığınmacılık ve göçmenlik işlemleri için pasaport tercümesi gereklidir. Pasaport çevirisi yapmakta olan Ankara Tercüme bürosu pasaport tercümesi noter onay hizmeti de sağlamaktadır. Yeminli tercüman ekiplerimiz tarafından yapılan pasaport tercümeleri kolaylıkla noter tarafından onaylatılmaktadır. Vize tercümeleri yurtdışı iş ve eğitim başvurularında olmazsa olmaz bir istektir. Başvurularınıza   koymanız gereken vize belgelerinizin tercümelerini apostil onayına sahip bir şekilde yaptırabilirsiniz. Apostil onaylı tercüme ve yeminli tercüme hizmetlerinde sektörümüzün en iyisi olmak için çalışmaktayız. Şimdi yeminli tercüman nedir sorusu aklınıza gelebilir. Yeminli tercüme yeminli çevirmen tarafından imzalanıp mühürlenmiş çevirilerdir.

Yeminli tercümanlık noter onaylı yapılır. Noterler üniversitelerin yabancı dil diploması olan kişilere yemin ettirilerek yeminli tercüman onayı verilir. Pasaport tercüme ücreti pasaport sayfalarınızdaki yazı yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Sitemiz içerisinde pasaportunuz hangi dile çevrileceğini ve kelime sayısını girerek ne kadar çeviri ücreti çıkacağını hesaplayabilirsiniz. Online sipariş sistemimizden sipariş verirken talep ettiğiniz ek hizmetleri işaretleyerek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sitemizin çevirmenleri yeminli tercümanlar olup apostil onaylı tercüme olanağı sunmaktadırlar. Yeminli tercüme bürosu Ankara şeklinde arama motorunda birçok tercüme bürosu bulabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalar şunlardır: tercümanların noter onayı var mıdır? Tercümanlara ne kadar güvenebilirim?

AnkaraTercüme.NET olarak bütün tercümanlarımız yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden çeviri hizmeti danışmanlık alabilmeniz için oluşturduğumuz canlı destek hattından anında çeviri hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Canlı destek hattımız üzerinden sorularınıza yanıt bulabileceğiniz gibi sipariş de verebilirsiniz. Ankara tercüme ofisi olarak en uygun çeviri hizmetleri fiyat teklifleri sunmaktayız. Tercüme konusunda sektörümüzde hizmet veren tercüme ofislerinden daha uygun fiyatlar sağlamak amacı ile hizmete başlamış olan ofisimiz kısa sürede sektöründe üst noktalara gelmiştir. Ankara tercüme firması olarak online sipariş sistemimiz ile Türkiye’nin tüm noktalarına hizmet vermektedir. Ankara Tercüme ofisi olarak tercüme hizmetlerini kolaylaştırmaktayız
Etiketlerimiz


Pasaport Ve Vize Tercümesi© 2019 Bu web sitesi Dinamiksoft Web yazılım firması adına hizmet vermektedir, tüm hakları saklıdır.

Back to top